Uitnodiging ALV 17 nov 2025

Geplaatst op 16-10-2025  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Theo
ijsvermaak-logo-licht

 

 

Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 2024-2025



Hierbij ontvangt u de uitnodiging voor de Algemene Ledenvergadering van Vereniging IJsvermaak.
Deze wordt gehouden op
maandag 17 november 2025 om 20.00 uur bij onze eigen locatie, Bouvignelaan 1a te Breda.

 

Agenda:

  1. Opening en mededelingen

  2. Open positie Ledenadministratie

  3. Secretarieel jaarverslag 2024-2025

  4. Financieel jaarverslag 2024-2025, inclusief balans

  5. Verslag van de kascommissie

  6. Begroting seizoen 2025-2026

  7. Benoeming van de nieuwe kascommissie

  8. Ledenadministratie

  9. Technische zaken

  10. Groenbeheer

  11. Rondvraag



De agenda is op www.ijsvermaak.nl te lezen en op de vergadering beschikbaar dan wel op te vragen via taairaterces.[antispam].@ijsvermaak.nl De vergaderstukken 3, 4 en 6 zijn bij het secretariaat opvraagbaar en op de vergadering beschikbaar.

 

De incasso zal de laatste week van oktober plaatsvinden en de laatste week van november zullen de ledenkaarten verstuurd worden.

 

U kunt zich via taairaterces.[antispam].@ijsvermaak.nl aanmelden voor het bijwonen van de ALV. Het bestuur bereidt zich graag zo goed mogelijk voor op de ALV. Zij ontvangt vragen voor de rondvraag dan ook graag zoveel mogelijk vooraf. Deze kunnen tot uiterlijk 13 november worden ingediend.

IJsvermaak is een vereniging die draait op vrijwilligers. Zij is dan ook altijd op zoek naar mensen die deze mooie vereniging met een prachtige geschiedenis, willen helpen. Via deze weg doet het bestuur dan ook de oproep om interesse hier in kenbaar te maken via het secretariaat.