Uitnodiging ALV 26 nov 2026

Geplaatst op 27-10-2026  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Theo
ijsvermaak-logo-licht

 

 

Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 2025-2026



Hierbij ontvangt u de uitnodiging voor de Algemene Ledenvergadering van Vereniging IJsvermaak.

Deze wordt gehouden op

donderdag 26 november 2026
om 19.30 uur

bij
Restaurant Bouvigne Paradijs, Bouvignelaan 3 te Breda.

 

Agenda:

  1. Opening en mededelingen

  2. Financieel jaarverslag 2025-2026, inclusief balans
  3. Verslag van de kascommissie

  4. Begroting seizoen 2026-2027

  5. Benoeming van de nieuwe kascommissie

  6. Ledenadministratie

  7. Technische zaken en Groenbeheer

  8. Rondvraag



De agenda is op www.ijsvermaak.nl te lezen en op de vergadering beschikbaar dan wel op te vragen via taairaterces.[antispam].@ijsvermaak.nl De vergaderstukken 2 en 7 zijn bij het secretariaat opvraagbaar en op de vergadering beschikbaar.

 

De incasso zal binnenkort plaatsvinden en in de laatste week van november zullen de ledenkaarten verstuurd worden.

 

U kunt zich via taairaterces.[antispam].@ijsvermaak.nl aanmelden voor het bijwonen van de ALV. Het bestuur bereidt zich graag zo goed mogelijk voor op de ALV.
Zij ontvangt vragen voor de rondvraag dan ook graag zoveel mogelijk vooraf. Deze kunnen tot uiterlijk 12 november worden ingediend.

IJsvermaak is een vereniging die draait op vrijwilligers. Zij is dan ook altijd op zoek naar mensen die deze mooie vereniging met een prachtige geschiedenis, willen helpen.
Via deze weg doet het bestuur dan ook de oproep om interesse hier in kenbaar te maken via het secretariaat.